KURS PRAWA JAZDY KAT: B1

Strona główna » Kursy prawa jazdy » KURS PRAWA JAZDY KAT: B1

cena: 3200 zł

część teoretyczna:
30 godzin lekcyjnych

część praktyczna:
30 godzin zegarowych

Kursu prawa jazdy kategorii B1 – Oferta specjalna, dla najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Kurs jest skierowany do uczniów szkół średnich i zawodowych, które pragną poruszać się własnym pojazdem. Po ukończeniu 18 roku życia, wystarczy odbyć 20 godzin zajęć praktycznych i zdać egzamin aby otrzymać prawo jazdy kategorii B. Po zakończeniu kursu kategorii B1 w autoszkole Misiek, kursant może odbyć egzamin zarówno w Warszawie jak i w Ostrołęce. Jesteś uczniem? Zapisz się na kurs już teraz, zdaj egzamin i zostań szczęśliwym uczestnikiem ruchu drogowego.

U nas posiądziesz niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną aby swobodnie i prawidłowo prowadzić pojazd małolitrażowy. Naszą auto szkołę cechuje wysoka zdawalność uczestników kursu. Kierowcy którzy zdali prawo jazdy, a pobierali naukę jazdy w Auto Szkole Misiek, prezentują wysoką kulturę na drodze oraz minimalną szkodowość. Potrafimy wydobyć z kursantów wszystko co najbardziej przyda się podczas prowadzenia pojazdu, dlatego jesteśmy tak skuteczną auto szkołą.

Przykładowe pojazdy w kategorii B1:


Do kursu może przystąpić osoba która ukończyła 15 lat i 9 miesięcy. Prawo jazdy kat. B1 uprawnia do kierowania: czterokołowcem, czyli pojazdem samochodowym z wyłączeniem samochodu osobowego, autobusu i motocykla o masie własnej nie przekraczającej 550kg (przewóz rzeczy) lub 400 kg (przewóz osób) i motorowerem.

Cena kursu 3000 zł obejmuje:

 1. część teoretyczna – 30 godzin lekcyjnych
 2. część praktyczna – 30 godzin zegarowych
 3. egzamin wewnętrzny teoretyczny
 4. egzamin wewnętrzny praktyczny
 5. pomoce dydaktyczne książki i dvd z testami
 6. nieograniczony dostęp do aktualnej bazy testów egzaminacyjnych na portalosk.pl

Ukończenie kursu uprawnia do zapisu na egzamin państwowy. Aby sprawdzić informacje dotyczące egzaminu, odwiedź WORD.

Zapisy na kurs i informacje dotyczące kursów:

Telefonicznie pod numerem 512-906-907 lub W biurze OSK MISIEK Marki ul. Zabawna 8. Istniej również możliwość zapisania się podczas wizyty na zajęciach w zespole szkół nr 1 w Markach al. Piłsudskiego 96 sala 1 lub poprzez poniższy formularz:

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  PKK jeśli wydane

  Nr telefonu

  Kod rabatowy