KURS PRAWA JAZDY KATEGORIA: A

Strona główna » Kursy prawa jazdy » KURS PRAWA JAZDY KATEGORIA: A

cena: 2400 zł

część teoretyczna:
30 godzin lekcyjnych

część praktyczna:
20 godzin zegarowych


Do kursu prawa jazdy kategorii A, mogą przystąpić osoby które ukończył 23 lat i 9 miesięcy lub 20 lat jeśli posiadasz prawo jazdy kat A2 od co najmniej od dwóch lat. Kategoria A uprawnia do kierowania: motocyklem, również z bocznym wózkiem, motorowerem i czterokołowcem lekkim. Na cięższe quady konieczna jest kat. B1 lub B.

Cena kursu 2400 zł lub ( 1200 zł jeśli posiadasz od 2 lat kat A2 lub A1, odbywasz tylko 10h praktyki):

 1. część teoretyczna – 30 godzin lekcyjnych
 2. część praktyczna – 20 godzin zegarowych
 3. egzamin wewnętrzny teoretyczny
 4. egzamin wewnętrzny praktyczny
 5. pomoce dydaktyczne książki i dvd z testami
 6. nieograniczony dostęp do aktualnej bazy testów egzaminacyjnych na portalosk.pl

Ukończenie kursu kategorii A, uprawnia do zapisu na egzamin państwowy.

Do egzaminu państwowego przystąpisz w Wojewódzkim lub Powiatowym Ośrodku Ruchu Drogowego. Sprawdzian teoretyczny składa się 20 pytań, z odpowiedzią „tak lub „nie oraz 12 pytań jednokrotnego wyboru z odpowiedziami A, B, C. Czas na wykonanie testu to 25 minut, a aby zdać, musisz uzyskać minimum 68 punktów.

Podczas egzaminu praktycznego będzie konieczne m.in. sprawdzenie stanu technicznego motoru, wykonanie szybkiego i wolnego slalomu, ominięcie przeszkody i hamowanie awaryjnie. Egzamin terenowy trwa 30 minut. Oczywiście w naszej auto szkole nauczymy Cię tego wszystkiego, włącznie ze wstępnym przygotowaniem do jazdy.

Zapisy na kurs i informacje dotyczące kursów:

Telefonicznie pod numerem: 512-906-907 lub w biurze OSK MISIEK Marki ul. Zabawna 8. Istniej również możliwość zapisania się podczas wizyty na zajęciach w zespole szkół nr 1 w Markach al. Piłsudskiego 96 sala 1 lub poprzez wykonanie zgłoszenia na stronie w zakładce zapisy na kurs.

Zapisz się na kurs

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  PKK jeśli wydane

  Nr telefonu

  Kod rabatowy