KURS PRAWA JAZDY KAT: B

Strona główna » Kursy prawa jazdy » KURS PRAWA JAZDY KAT: B

Szczegóły Kursu Kategorii B

Możliwość wyboru skrzyni biegów – automatyczna skrzynia biegów lub manualna

Kat B manualKat B automatKat B Kurs Przyspieszony w 3tg.
cena: 3200 złcena: 3600 zł (cena z podstawieniem pojazdu na egzamin)3600 zł

część teoretyczna:
30 godzin lekcyjnych

część praktyczna:
30 godzin zegarowych


Do kursu może przystąpić osoba która ukończyła 17 lat i 9 miesięcy. Prawo jazdy kat. B uprawnia do kierowania: pojazdem samochodowym o DMC do 3,5 t z przyczepą lekką, motocyklem do 125cm3 (pod warunkiem posiadania prawa jazdy kat B od co najmniej 3 lat), motorowerem i czterokołowcem lekkim.

Cena kursu Kat B manual 2700 zł obejmuje:

 1. część teoretyczna – 30 godzin lekcyjnych
 2. część praktyczna – 30 godzin zegarowych
 3. egzamin wewnętrzny teoretyczny
 4. egzamin wewnętrzny praktyczny
 5. pomoce dydaktyczne książki i dvd z testami
 6. nieograniczony dostęp do aktualnej bazy testów egzaminacyjnych na portalosk.pl

Ukończenie kursu uprawnia do zapisu na egzamin państwowy.

Zapisy na kurs i informacje dotyczące kursów:

Telefonicznie pod numerem 512-906-907 lub W biurze OSK MISIEK Marki ul. Zabawna 8. Istniej również możliwość zapisania się poprzez poniższy formularz:

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  PKK jeśli wydane

  Nr telefonu

  Kod rabatowy

  Szkolenie Kierowców Samochodów Osobowych

  Posiadanie prawa jazdy uprawniającego do prowadzenia samochodów osobowych to nie tylko przywilej. Aktualnie przy tak rozbudowanej infrastrukturze dróg i autostrad, przemieszczanie się za pomocą pojazdu osobowego pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Własny samochód gwarantuje również komfort podróży ale koniecznym jest zachowanie szczególnej ostrożności wobec pozostałych uczestników ruchu drogowego.

  Nasze kursy na prawo jazdy mają za zadanie przygotować przyszłego kierowcę do uczestnictwa w ruchu, zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym. Dążymy do przygotowania kierowcy w taki sposób aby przyszły uczestnik ruchu drogowego znał wszystkie obowiązujące przepisy i umiał je wykorzystać na drodze. W związku z rozwijającym się przemysłem motoryzacyjnym, pragnąc wyjść na przeciw naszym kursantom oferujemy przygotowanie na takich pojazdach jakie są wykorzystywane podczas egzaminu państwowego. Zapoznaj się z poniższą specyfikacją kursu na prawo jazdy i wybierz właściwą opcję. Przygotowaliśmy doskonałe warunki dla Ciebie aby egzamin nie stanowił żadnego problemu. Pamiętaj, masz możliwość zdawania egzaminu zarówno w Warszawie, jak i w Ostrołęce.