Aktualności

wymagania na kierowcę

Przyszły kierowca w Polsce musi spełnić szereg wymagań prawnych i zdrowotnych, aby uzyskać odpowiednie uprawnienia do prowadzenia pojazdów. W zależności od kategorii prawa jazdy oraz rodzaju pojazdu, którym zamierza kierować, proces ten może się różnić. Wymagania Ogólne Wiek i Prawo Jazdy Minimalny wiek dla różnych kategorii prawa jazdy jest zróżnicowany. Dla kategorii A2, B, B+E, C1 i C1+E minimalny wiek wynosi 18 lat. Natomiast dla kategorii C, C+E, D1 i D1+E wymagany wiek to 21 lat. Dla kategorii D i D+E minimalny wiek wynosi 24 lata, chyba że kandydat ukończył kwalifikację wstępną, wtedy może ubiegać się o te uprawnienia od 21. roku życia​ (kadry.infor.pl)​​ (Punkta.pl – porównywarka OC)​. Kwalifikacje Zawodowe Kierowcy zawodowi muszą przejść specjalistyczne szkolenie oraz zdać egzaminy. Są dwa główne typy kwalifikacji: Egzaminy te obejmują testy teoretyczne i praktyczne, które są przeprowadzane przez odpowiednie komisje egzaminacyjne. Po uzyskaniu świadectwa kwalifikacji zawodowej, kierowca musi co pięć lat przechodzić szkolenie…

Czytaj dalej

Prawo jazdy jako prezent na urodziny, gwiazdkę lub inną okazję? U nas jest to możliwe. Zapytaj o nasz voucher za pomocą formularza rejestracyjnego, a otrzymasz 5% rabatu na jego zakup. Voucher umożliwi podjęcie kursu w dowolnym dostępnym terminie, przez cały okres ważności vouchera. Warunkiem jego nabycia jest pozostawienie danych kontaktowych na formularzu rejestracyjnym, na naszej stronie.

Prawo jazdy to aktualnie jeden z najważniejszych atrybutów człowieka. Możesz jeździć bez prawka ale konsekwencje będą fatalne gdy cię złapią. Pamiętaj że Już niebawem rozpoczynamy kolejne kursy. W tej chwili możesz się zapisać, korzystając z naszego formularza rejestracji. Poszukaj również kodów rabatowych aby otrzymać od nas prezent w wysokości rabatu 5% na kurs oraz jazdy doszkalające.

Czy trudno zrobić prawko? To zależy. Zależy od odpowiedniego przygotowania. U nas osiągniesz coś więcej niż podstawy kierowania pojazdem. Nauczymy cię wielu sztuczek dzięki którym jazda stanie się nie tylko obowiązkiem ale i przyjemnością. Misiek to najlepsza auto szkoła w Markach.

4/4