Kursy prawa jazdy

Kursy realizowane są według aktualnego obowiązującego programu szkolenia kandydatów na kierowców. Ponad to nasze szkolenia prowadzone są na pojazdach identycznych jak egzaminacyjne co sprawia że znają Państwo pojazdy i nie zaskoczą was różnice w obsłudze i prowadzeniu pojazdu, istnieje również możliwość zdawania egzaminu Państwowego na naszym pojeździe. Zapewniamy możliwość odbycia jazd na placu egzaminacyjny WORD Warszawa. Istniej możliwość nagrania jazd w celu przeanalizowania i wyeliminowania popełnianych błędów. Jeśli obawiasz się egzaminu możesz zabrać ze sobą swojego instruktora który przez cały czas będzie uczestniczył i wspierał cię podczas sprawdzenia twoich umiejętności. Gwarantujemy że nasze udogodnienia pozwolą na bezstresową naukę i szybkie uzyskanie wyniku pozytywnego na egzaminie państwowym.

ROZPOCZYNAJĄC KURS NALEŻY WYROBIĆ PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ CZYLI PKK

Zapewniamy pomoc w uzyskaniu PKK poprzez organizowanie badań lekarskich, psychologicznych i przygotowaniu potrzebnych dokumentów do złożenia w wydziale komunikacji

  1. Wykonaj badanie – orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem obejmuje wszystkie kategorie prawa jazdy.
  2. Zrób badanie psychologiczne dla kat C i C+E
  3. Zrób jedno kolorowe zdjęcie o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm do prawa jazdy obejmuje wszystkie kategorie
  4. Przygotuj dokument tożsamości – dowód, lub paszport z adresem zameldowania.
  5. Wypełnij wniosek o wydanie prawa jazdy wniosek można uzyskać u nas lub w wydziale komunikacji dotyczy wszystkich kategorii
  6. Udaj się do Wydziału Komunikacji w miejscu Twojego zameldowania wraz z powyższymi dokumentami i odbierz Profil Kandydata na Kierowcę.

Wybierz Odpowiedni Kurs Prawa Jazdy

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress