O nas

Auto Szkoła Misiek to firma z ponad 25-letną tradycją w zakresie szkolenia kierowców. Wykształciliśmy kilka tysięcy kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami. Szkolenia prowadzone są wykwalifikowaną kadrę instruktorów, wykładowców, ratowników medycznych oraz trenerów, posiadających wieloletnie doświadczenie. Nasza cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantuje zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą. Nasz ośrodek przygotowuje nie tylko do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy, ale przede wszystkim do sprawnego i bezpiecznego kierowania pojazdem w każdych warunkach. Dążymy do tego, aby nasi kursanci mieli pełną satysfakcję z wyboru naszej szkoły jazdy.

W naszym ośrodku kursant jest najważniejszy. Dlatego staramy się dopasować tok nauczania do umiejętności i zdolności poszczególnych kursantów, oraz ich zasobów czasowych elastycznie dostosowując godziny zajęć do potrzeb kursantów.

Dysponujemy nowocześnie wyposażoną salą wykładową oraz pełnowymiarowym placem manewrowym o identycznych stanowiskach ćwiczeniowych jak na egzaminach państwowych. Zapewniamy szkolenie z zakresu pomocy przed medycznej, oraz pomoce naukowe w cenie kursu, Nasi doświadczeni instruktorzy posiadają doskonałe umiejętności pedagogiczne – to wszystko składa się na nasz i Państwa sukces czyli wysoki wskaźnik zdawalności oraz dużą liczbę dobrze wyszkolonych kierowców. W celu uczynienia nauki przyjemną nasza flota to same nowe pojazdy.

gladius 2