Aktualne kursy

Prawo jazdy to aktualnie jeden z najważniejszych atrybutów człowieka. Możesz jeździć bez prawka ale konsekwencje będą fatalne gdy cię złapią. Pamiętaj że Już niebawem rozpoczynamy kolejne kursy. W tej chwili możesz się zapisać, korzystając z naszego formularza rejestracji. Poszukaj również kodów rabatowych aby otrzymać od nas prezent w wysokości rabatu 5% na kurs oraz jazdy doszkalające.

2 Komentarze do “Aktualne kursy

 1. Dzien Dobry,
  J abym chciala sie zapisac na kursy prawojazdy B. Kiedy jest najbliszy termin? I co powinam przygotowac na egzamin i na kiedy moge sie zapisac do lekarza?
  Dziekuje
  Izabela

  1. Serdecznie witamy!

   Poniżej w linku facebook informacja o aktualnym kursie. Lekarza umówimy w dogodnym dla Pani terminie. Wszelkie informacje dotyczące wymagań egzaminacyjnych pozna Pani na kursie, w skrócie – trzeba znać przepisy, umieć prowadzić pojazd, znać podstawowe zagadnienia dotyczące pojazdu. Wszystko to zostanie przepracowane na kursie tak aby każdy kursant był odpowiednio przygotowany do egzaminu. Proszę pamiętać że cechuje nas bardzo wysoka zdawalność. Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *